Monday 15 April 2024

1 USD në BAM - Shtetet e Bashkuara Dollar në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 15.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M ose Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,83 Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M

1 USD = 1,83 BAM

1 BAM = 0,545 USD

Shtetet e Bashkuara DollarBosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 15 prill 2024 në 1:30:15 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M = 1,83

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to BAM (Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M) ✅ USD to BAM Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M ( BAM )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në BAM Ndryshimet Ndryshimet %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 1.834193 BAM - -
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 1.83256 BAM -0.00163 BAM -0.08903 %
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 1.836001 BAM +0.003441 BAM +0.187770 %
April 12, 2024 e premte 1 USD = 1.823386 BAM -0.012615 BAM -0.687091 %
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 1.820585 BAM -0.002801 BAM -0.153615 %
April 10, 2024 e mërkurë 1 USD = 1.80117 BAM -0.01942 BAM -1.06642 %
April 9, 2024 e marte 1 USD = 1.80112 BAM -0.00005 BAM -0.00278 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBAM
USD11.06431.24640.72770.00650.5445
EUR0.939611.17110.68380.00610.5116
GBP0.80230.853910.58390.00520.4369
CAD1.37411.46251.712710.00890.7482
JPY154.2606164.1856192.2754112.2626183.9998
BAM1.83641.95462.28901.33650.01191

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M (BAM)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BAM kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M është monedha në Bosnjë dhe Hercegovinë. Simbol për USD është $. Simbol për BAM është KM. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 15, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M është përditësuar të fundit në April 15, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BAM faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Bosnja dhe Hercegovina e konvertueshme M = 1,83.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.