Friday 29 September 2023

USD në BBD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Barbadian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Barbadian ose Dollar Barbadian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Barbadian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,00 Dollar Barbadian

1 USD = 2,00 BBD

1 BBD = 0,500 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Barbadian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2023 08:37

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Barbadian = 2,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Barbadian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Barbadian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBBD
USD11.05651.22050.74210.00670.4952
EUR0.946611.15530.70240.00630.4687
GBP0.81930.865610.60800.00550.4057
CAD1.34761.42371.644710.00900.6673
JPY149.2850157.7149182.2015110.7783173.9224
BBD2.01952.13352.46481.49860.01351

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Barbadian (BBD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BBD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Barbadian është monedha në Barbados. Simbol për USD është $. Simbol për BBD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 29, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Barbadian është përditësuar të fundit në September 29, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BBD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Barbadian = 2,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.