Wednesday 06 December 2023

USD në BMD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Bermudan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 06.12.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Bermudan ose Dollar Bermudan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Bermudan kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,00 Dollar Bermudan

1 USD = 1,00 BMD

1 BMD = 1,00 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Bermudan conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 17 nëntor 2023 në 11:48:02 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Bermudan = 1,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Bermudan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Bermudan me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Bermudan (BMD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to BMD (Dollar Bermudan) ✅ USD to BMD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Bermudan (BMD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar Bermudan ( BMD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në BMD Ndryshimet Ndryshimet %
November 30, 2023 e enjte 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 1, 2023 e premte 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 2, 2023 e shtune 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 3, 2023 të dielën 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 4, 2023 e hënë 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 5, 2023 e marte 1 USD = 1 BMD - -
Dezember 6, 2023 e mërkurë 1 USD = 1 BMD - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBMD
USD11.09491.26010.72980.00671
EUR0.913311.15090.66650.00610.9133
GBP0.79360.868910.57920.00530.7936
CAD1.37021.50031.726610.00921.3702
JPY149.4650163.6531188.3409109.07991149.4650
BMD11.09491.26010.72980.00671

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Bermudan (BMD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BMD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Bermudan është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për BMD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Dezember 06, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Bermudan është përditësuar të fundit në Dezember 06, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BMD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Bermudan = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.