USD në BWP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Botsvanë Pula. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Botsvanë Pula ose Botsvanë Pula për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Botsvanë Pula kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.01.2022 23:30
1 USD ($)
=
11,53297 BWP (P)
1 USD = 11,532971 BWP
0,086708 USD = 1 BWP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Botsvanë Pula = 11,53

Konvertimi USD në Botsvanë Pula

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Botsvanë Pula me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBWP
USD11.134471.355500.794910.008800.08702
EUR0.8814711.194830.700680.007750.07671
GBP0.737740.8369410.586430.006490.06420
CAD1.258011.427181.7052310.011070.10948
JPY113.66850128.95408154.0776990.3561619.89187
BWP11.4911113.0363715.576209.134390.101091

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Botsvanë Pula (BWP)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to BWP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Botsvanë Pula është monedha në Botsvanë. Simbol për USD është $. Simbol për BWP është P. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 24, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Botsvanë Pula është përditësuar të fundit në Januar 24, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BWP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Botsvanë Pula = 11,53.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.