USD në BYN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla e Re Belarusian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla e Re Belarusian ose Rubla e Re Belarusian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Rubla e Re Belarusian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.01.2022 22:35
1 USD ($)
=
2,57000 BYN (Br)
1 USD = 2,570000 BYN
0,389105 USD = 1 BYN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Rubla e Re Belarusian = 2,57

Konvertimi USD në Rubla e Re Belarusian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Rubla e Re Belarusian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYBYN
USD11.134471.355500.794910.008800.38855
EUR0.8814711.194830.700680.007750.34249
GBP0.737740.8369410.586430.006490.28665
CAD1.258011.427181.7052310.011070.48880
JPY113.66850128.95408154.0776990.35616144.16566
BYN2.573692.919783.488632.045850.022641

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Rubla e Re Belarusian (BYN)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to BYN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Rubla e Re Belarusian është monedha në Bjellorusi. Simbol për USD është $. Simbol për BYN është Br. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 22, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla e Re Belarusian është përditësuar të fundit në Januar 22, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BYN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian = 2,57.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.