Saturday 24 February 2024

1 USD në BYN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rubla e Re Belarusian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rubla e Re Belarusian ose Rubla e Re Belarusian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Rubla e Re Belarusian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

3,27 Rubla e Re Belarusian

1 USD = 3,27 BYN

1 BYN = 0,306 USD

Shtetet e Bashkuara DollarRubla e Re Belarusian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 24 shkurt 2024 në 9:05:10 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Rubla e Re Belarusian = 3,27

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Rubla e Re Belarusian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Rubla e Re Belarusian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Rubla e Re Belarusian (BYN) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to BYN (Rubla e Re Belarusian) ✅ USD to BYN Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Rubla e Re Belarusian (BYN) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Rubla e Re Belarusian ( BYN )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në BYN Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 24, 2024 e shtune 1 USD = 3.27325814 BYN - -
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 3.28169046 BYN +0.00843233 BYN +0.25761270 %
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 3.26384605 BYN -0.01784441 BYN -0.54375675 %
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 3.26845451 BYN +0.00460846 BYN +0.14119723 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 3.27611060 BYN +0.00765609 BYN +0.23424191 %
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 3.27198364 BYN -0.00412696 BYN -0.12597137 %
Februar 18, 2024 të dielën 1 USD = 3.27284033 BYN +0.00085669 BYN +0.02618272 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYBYN
USD11.08341.26790.74150.00660.3055
EUR0.923111.17030.68440.00610.2820
GBP0.78870.854510.58480.00520.2410
CAD1.34871.46111.710010.00900.4120
JPY150.4850163.0302190.7999111.5820145.9741
BYN3.27333.54614.15022.42710.02181

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Rubla e Re Belarusian (BYN)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to BYN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Rubla e Re Belarusian është monedha në Bjellorusi. Simbol për USD është $. Simbol për BYN është Br. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 24, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Rubla e Re Belarusian është përditësuar të fundit në Februar 24, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. BYN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Rubla e Re Belarusian = 3,27.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.