Saturday 20 April 2024

1 USD në COP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Peso kolumbiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Peso kolumbiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Peso kolumbiane ose Peso kolumbiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Peso kolumbiane kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Peso kolumbiane?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

3.919,87 Peso kolumbiane

1 USD = 3.919,87 COP

1 COP = 0,000255 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPeso kolumbiane conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 20 prill 2024 në 1:55:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Peso kolumbiane = 3.919,87

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Peso kolumbiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Peso kolumbiane me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Peso kolumbiane (COP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to COP (Peso kolumbiane) ✅ USD to COP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Peso kolumbiane (COP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Peso kolumbiane ( COP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Peso kolumbiane në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në COP Ndryshimet Ndryshimet %
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 3,921.56862745 COP - -
April 19, 2024 e premte 1 USD = 3,921.56862745 COP - -
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 3,891.05058366 COP -30.51804379 COP -0.77821012 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 3,921.56862745 COP +30.51804379 COP +0.78431373 %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 3,891.05058366 COP -30.51804379 COP -0.77821012 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 3,816.79389313 COP -74.25669053 COP -1.90839695 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 3,816.79389313 COP - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYCOP
USD11.06671.23680.72470.00650.0003
EUR0.937511.15950.67940.00610.0002
GBP0.80850.862410.58590.00520.0002
CAD1.38001.47191.706810.00890.0004
JPY154.6250164.9327191.2476112.051210.0396
COP3,908.87004,169.44354,834.67682,832.617125.27971

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Peso kolumbiane (COP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to COP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Peso kolumbiane është monedha në Kolumbi. Simbol për USD është $. Simbol për COP është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Peso kolumbiane është përditësuar të fundit në April 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. COP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Peso kolumbiane = 3.919,87.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.