Friday 29 September 2023

1 USD në EGP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound egjiptian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Pound egjiptian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Pound egjiptian ose Pound egjiptian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Pound egjiptian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound egjiptian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

30,87 Pound egjiptian

1 USD = 30,87 EGP

1 EGP = 0,0324 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPound egjiptian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2023 08:13

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Pound egjiptian = 30,87

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Pound egjiptian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Pound egjiptian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Pound egjiptian (EGP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

How much is 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) in EGP (Pound egjiptian)? Online exchange rate calculator between USD & EGP. Calculator tool to convert between any two currencies. Calculator tool to convert between any two currencies. Curvert - Currency & Cryptocurrencies Converter.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYEGP
USD11.05841.22120.74500.00670.0324
EUR0.944811.15380.70390.00630.0306
GBP0.81890.866710.61000.00550.0265
CAD1.34241.42071.639310.00900.0434
JPY149.4325158.1589182.4891111.321114.8366
EGP30.896332.700637.731023.01650.20681

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Pound egjiptian (EGP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to EGP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Pound egjiptian është monedha në Egjipt. Simbol për USD është $. Simbol për EGP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 29, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Pound egjiptian është përditësuar të fundit në September 29, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. EGP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound egjiptian = 30,87.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.