USD në ERN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Nakfa Eritrean. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.06.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Nakfa Eritrean ose Nakfa Eritrean për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Nakfa Eritrean kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 26.06.2022 22:51
1 USD ($)
=
15,00000 ERN
1 USD = 15,000000 ERN
0,066667 USD = 1 ERN

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Nakfa Eritrean = 15,00

Konvertimi USD në Nakfa Eritrean

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Nakfa Eritrean me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYERN
USD11.055691.226450.775690.007400.06667
EUR0.9472511.161760.734770.007010.06315
GBP0.815360.8607710.632470.006030.05436
CAD1.289181.360971.5811110.009530.08594
JPY135.21039142.73992165.82886104.8813319.01403
ERN15.0000015.8353118.3967611.635350.110941

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to ERN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. Simbol për USD është $. Simbol për ERN është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 27, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Nakfa Eritrean është përditësuar të fundit në Juni 27, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean = 15,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.