Friday 19 July 2024

1 USD në ERN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Nakfa Eritrean. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.07.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Nakfa Eritrean ose Nakfa Eritrean për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Nakfa Eritrean kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

15,00 Nakfa Eritrean

1 USD = 15,00 ERN

1 ERN = 0,0667 USD

Shtetet e Bashkuara DollarNakfa Eritrean conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 18 korrik 2024 në 9:30:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Nakfa Eritrean = 15,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Nakfa Eritrean

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Nakfa Eritrean me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Nakfa Eritrean (ERN) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to ERN (Nakfa Eritrean) ✅ USD to ERN Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Nakfa Eritrean (ERN) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Nakfa Eritrean ( ERN )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në ERN Ndryshimet Ndryshimet %
Juli 18, 2024 e enjte 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 16, 2024 e marte 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 15, 2024 e hënë 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 14, 2024 të dielën 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 13, 2024 e shtune 1 USD = 14.99992500 ERN - -
Juli 12, 2024 e premte 1 USD = 14.99992500 ERN - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYERN
USD11.08801.29070.72960.00640.0667
EUR0.919211.18640.67060.00580.0613
GBP0.77480.842910.56530.00490.0517
CAD1.37061.49121.769110.00870.0914
JPY157.3650171.2071203.1146114.8109110.4910
ERN15.000016.319419.360810.94380.09531

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Nakfa Eritrean (ERN)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to ERN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Nakfa Eritrean është monedha në Eritrea. Simbol për USD është $. Simbol për ERN është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juli 19, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Nakfa Eritrean është përditësuar të fundit në Juli 19, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ERN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Nakfa Eritrean = 15,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.