USD në FJD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Fijian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Fijian ose Dollar Fijian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Fijian kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 05:07
1 USD ($)
=
2,18014 FJD ($)
1 USD = 2,180140 FJD
0,458686 USD = 1 FJD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Fijian = 2,18

Konvertimi USD në Dollar Fijian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Fijian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYFJD
USD11.046981.245620.773080.007720.45938
EUR0.9551311.189730.738400.007380.43877
GBP0.802810.8405210.620640.006200.36879
CAD1.293521.354291.6112410.009990.59422
JPY129.49450135.57788161.30155100.11016159.48710
FJD2.176852.279112.711541.682890.016811

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Fijian (FJD)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to FJD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Fijian është monedha në Fiji. Simbol për USD është $. Simbol për FJD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Fijian është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. FJD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Fijian = 2,18.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.