USD në GGP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Pound Guernsey. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Pound Guernsey ose Pound Guernsey për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Pound Guernsey kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 22.01.2022 10:48
1 USD ($)
=
0,73798 GGP (£)
1 USD = 0,737980 GGP
1,355051 USD = 1 GGP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Pound Guernsey = 0,74

Konvertimi USD në Pound Guernsey

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Pound Guernsey me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGGP
USD11.134471.355500.794910.008801.37378
EUR0.8814711.194830.700680.007751.21094
GBP0.737740.8369410.586430.006491.01348
CAD1.258011.427181.7052310.011071.72822
JPY113.66850128.95408154.0776990.356161156.15521
GGP0.727920.825810.986700.578630.006401

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Pound Guernsey (GGP)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to GGP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Pound Guernsey është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për GGP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 22, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Pound Guernsey është përditësuar të fundit në Januar 22, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GGP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey = 0,74.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.