Thursday 22 February 2024

1 USD në GGP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Pound Guernsey. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Pound Guernsey ose Pound Guernsey për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Pound Guernsey kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,791 Pound Guernsey

1 USD = 0,791 GGP

1 GGP = 1,26 USD

Shtetet e Bashkuara DollarPound Guernsey conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 22 shkurt 2024 në 12:55:19 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Pound Guernsey = 0,791

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Pound Guernsey

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Pound Guernsey me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Pound Guernsey (GGP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to GGP (Pound Guernsey) ✅ USD to GGP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Pound Guernsey (GGP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Pound Guernsey ( GGP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në GGP Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 0.79104662 GGP - -
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 0.79463652 GGP +0.00358990 GGP +0.45381692 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 0.79372387 GGP -0.00091265 GGP -0.11485184 %
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 0.79367599 GGP -0.00004788 GGP -0.00603194 %
Februar 18, 2024 të dielën 1 USD = 0.79443262 GGP +0.00075663 GGP +0.09533191 %
Februar 17, 2024 e shtune 1 USD = 0.79513188 GGP +0.00069927 GGP +0.08802110 %
Februar 16, 2024 e premte 1 USD = 0.79618912 GGP +0.00105724 GGP +0.13296358 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYGGP
USD11.08171.26380.74040.00671.2641
EUR0.924411.16830.68450.00611.1686
GBP0.79130.855910.58590.00531.0003
CAD1.35061.46101.706910.00901.7073
JPY150.3325162.6210189.9937111.30881190.0427
GGP0.79100.85570.99970.58570.00531

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Pound Guernsey (GGP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to GGP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Pound Guernsey është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për GGP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 22, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Pound Guernsey është përditësuar të fundit në Februar 22, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GGP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Pound Guernsey = 0,791.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.