USD në GNF - Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc Guinean. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc Guinean ose Franc Guinean për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Franc Guinean kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 09:54
1 USD ($)
=
8.768,10560 GNF
1 USD = 8.768,105600 GNF
0,000114 USD = 1 GNF

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Franc Guinean = 8.768,11

Konvertimi USD në Franc Guinean

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Franc Guinean me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYGNF
USD11.046981.245620.773080.007720.00011
EUR0.9551311.189730.738400.007380.00011
GBP0.802810.8405210.620640.006200.00009
CAD1.293521.354291.6112410.009990.00015
JPY129.49450135.57788161.30155100.1101610.01473
GNF8,790.000109,202.9358310,949.041626,795.4110567.879331

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Franc Guinean (GNF)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to GNF kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Franc Guinean është monedha në gini. Simbol për USD është $. Simbol për GNF është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc Guinean është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GNF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean = 8.768,11.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.