Tuesday 23 April 2024

1 USD në GNF - Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc Guinean. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc Guinean ose Franc Guinean për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Franc Guinean kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

8.547,01 Franc Guinean

1 USD = 8.547,01 GNF

1 GNF = 0,000117 USD

Shtetet e Bashkuara DollarFranc Guinean conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 prill 2024 në 12:45:12 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Franc Guinean = 8.547,01

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Franc Guinean

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Franc Guinean me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Franc Guinean (GNF) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to GNF (Franc Guinean) ✅ USD to GNF Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Franc Guinean (GNF) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Franc Guinean ( GNF )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në GNF Ndryshimet Ndryshimet %
April 23, 2024 e marte 1 USD = 8,547.00854701 GNF - -
April 22, 2024 e hënë 1 USD = 8,547.00854701 GNF - -
April 21, 2024 të dielën 1 USD = 8,547.00854701 GNF - -
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 8,620.68965517 GNF +73.68110816 GNF +0.86206897 %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 8,771.92982456 GNF +151.24016939 GNF +1.75438596 %
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 8,620.68965517 GNF -151.24016939 GNF -1.72413793 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 8,620.68965517 GNF - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYGNF
USD11.06521.23530.73000.00650.0001
EUR0.938811.15970.68530.00610.0001
GBP0.80950.862310.59100.00520.0001
CAD1.36991.45921.692210.00890.0002
JPY154.7530164.8397191.1616112.967910.0180
GNF8,589.10679,148.939510,609.86086,269.947355.50201

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Franc Guinean (GNF)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to GNF kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Franc Guinean është monedha në gini. Simbol për USD është $. Simbol për GNF është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc Guinean është përditësuar të fundit në April 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. GNF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Guinean = 8.547,01.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.