Tuesday 16 April 2024

1 USD në HNL - Shtetet e Bashkuara Dollar në Lempira Hondurane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Lempira Hondurane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Lempira Hondurane ose Lempira Hondurane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Lempira Hondurane kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Lempira Hondurane?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

24,68 Lempira Hondurane

1 USD = 24,68 HNL

1 HNL = 0,0405 USD

Shtetet e Bashkuara DollarLempira Hondurane conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 16 prill 2024 në 1:35:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Lempira Hondurane = 24,68

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Lempira Hondurane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Lempira Hondurane me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Lempira Hondurane (HNL) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to HNL (Lempira Hondurane) ✅ USD to HNL Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Lempira Hondurane (HNL) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Lempira Hondurane ( HNL )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Lempira Hondurane në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në HNL Ndryshimet Ndryshimet %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 24.77946278 HNL - -
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 24.67917078 HNL -0.10029200 HNL -0.40473840 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 24.62690243 HNL -0.05226835 HNL -0.21179136 %
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 24.88490730 HNL +0.25800488 HNL +1.04765460 %
April 12, 2024 e premte 1 USD = 24.69379692 HNL -0.19111039 HNL -0.76797708 %
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 24.96380249 HNL +0.27000557 HNL +1.09341455 %
April 10, 2024 e mërkurë 1 USD = 24.70966148 HNL -0.25414101 HNL -1.01803805 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYHNL
USD11.06291.24340.72500.00650.0405
EUR0.940811.16980.68210.00610.0381
GBP0.80430.854910.58310.00520.0326
CAD1.37921.46601.714910.00890.0559
JPY154.5750164.3017192.1977112.073016.2640
HNL24.676526.229330.682717.89150.15961

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Lempira Hondurane (HNL)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to HNL kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Lempira Hondurane është monedha në Honduras. Simbol për USD është $. Simbol për HNL është L. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 16, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Lempira Hondurane është përditësuar të fundit në April 16, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. HNL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Lempira Hondurane = 24,68.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.