Sunday 26 May 2024

1 USD në ILS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Izraeli i ri Sheqel. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Izraeli i ri Sheqel ose Izraeli i ri Sheqel për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Izraeli i ri Sheqel kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

3,66 Izraeli i ri Sheqel

1 USD = 3,66 ILS

1 ILS = 0,273 USD

Shtetet e Bashkuara DollarIzraeli i ri Sheqel conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 26 maj 2024 në 3:15:12 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Izraeli i ri Sheqel = 3,66

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Izraeli i ri Sheqel

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Izraeli i ri Sheqel me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Izraeli i ri Sheqel (ILS) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to ILS (Izraeli i ri Sheqel) ✅ USD to ILS Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Izraeli i ri Sheqel (ILS) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Izraeli i ri Sheqel ( ILS )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në ILS Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 26, 2024 të dielën 1 USD = 3.65925059 ILS - -
Mai 25, 2024 e shtune 1 USD = 3.65925059 ILS - -
Mai 24, 2024 e premte 1 USD = 3.67385027 ILS +0.01459968 ILS +0.39898014 %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 3.67391776 ILS +0.00006749 ILS +0.00183696 %
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 3.66658967 ILS -0.00732809 ILS -0.19946248 %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 3.69253038 ILS +0.02594071 ILS +0.70748882 %
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 3.70480142 ILS +0.01227104 ILS +0.33232069 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYILS
USD11.08551.26640.73140.00640.2733
EUR0.921311.16670.67380.00590.2518
GBP0.78960.857110.57760.00500.2158
CAD1.36721.48401.731410.00870.3736
JPY156.9550170.3718198.7756114.8045142.8927
ILS3.65923.97204.63422.67650.02331

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Izraeli i ri Sheqel (ILS)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to ILS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Izraeli i ri Sheqel është monedha në Izrael, Palestinë. Simbol për USD është $. Simbol për ILS është ₪. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 26, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Izraeli i ri Sheqel është përditësuar të fundit në Mai 26, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. ILS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Izraeli i ri Sheqel = 3,66.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.