USD në IMP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Manx paund. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 16.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Manx paund ose Manx paund për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Manx paund kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 16.05.2022 01:47
1 USD ($)
=
0,81553 IMP (£)
1 USD = 0,815533 IMP
1,226191 USD = 1 IMP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Manx paund = 0,82

Konvertimi USD në Manx paund

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Manx paund me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYIMP
USD11.041071.226500.774870.007741.22200
EUR0.9605511.178110.744300.007431.17379
GBP0.815330.8488110.631770.006310.99633
CAD1.290541.343541.5828510.009981.57704
JPY129.26504134.57398158.54360100.163531157.96180
IMP0.818330.851941.003680.634100.006331

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Manx paund (IMP)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to IMP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Manx paund është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për IMP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 16, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Manx paund është përditësuar të fundit në Mai 16, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IMP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Manx paund = 0,82.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.