Sunday 14 April 2024

1 USD në IRR - Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Rial iranian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 14.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Rial iranian ose Rial iranian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Rial iranian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

42.075,00 Rial iranian

1 USD = 42.075,00 IRR

1 IRR = 0,0000238 USD

Shtetet e Bashkuara DollarRial iranian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 14 prill 2024 në 12:30:14 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Rial iranian = 42.075,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Rial iranian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Rial iranian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Rial iranian (IRR) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to IRR (Rial iranian) ✅ USD to IRR Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Rial iranian (IRR) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Rial iranian ( IRR )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në IRR Ndryshimet Ndryshimet %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 42,075.00104556 IRR - -
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 42,075.00104556 IRR - -
April 12, 2024 e premte 1 USD = 42,062.50109100 IRR -12.49995457 IRR -0.02970874 %
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 42,062.49932174 IRR -0.00176925 IRR -0.00000421 %
April 10, 2024 e mërkurë 1 USD = 42,062.49578324 IRR -0.00353851 IRR -0.00000841 %
April 9, 2024 e marte 1 USD = 42,075.00104556 IRR +12.50526233 IRR +0.02973020 %
April 8, 2024 e hënë 1 USD = 42,074.99927526 IRR -0.00177031 IRR -0.00000421 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYIRR
USD11.06711.24570.72590.00650.0000
EUR0.937211.16740.68030.00610.0000
GBP0.80280.856610.58270.00520.0000
CAD1.37761.46991.716010.00900.0000
JPY153.2750163.5544190.9346111.266410.0036
IRR42,075.000444,896.761852,412.795330,543.3562274.50651

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Rial iranian (IRR)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to IRR kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Rial iranian është monedha në Iran. Simbol për USD është $. Simbol për IRR është ﷼. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 14, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Rial iranian është përditësuar të fundit në April 14, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. IRR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Rial iranian = 42.075,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.