USD në KGS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kyrgystani Som. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.01.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kyrgystani Som ose Kyrgystani Som për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Kyrgystani Som kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 23.01.2022 23:34
1 USD ($)
=
84,79627 KGS (лв)
1 USD = 84,796265 KGS
0,011793 USD = 1 KGS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Kyrgystani Som = 84,80

Konvertimi USD në Kyrgystani Som

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Kyrgystani Som me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKGS
USD11.134471.355500.794910.008800.01179
EUR0.8814711.194830.700680.007750.01040
GBP0.737740.8369410.586430.006490.00870
CAD1.258011.427181.7052310.011070.01484
JPY113.66850128.95408154.0776990.3561611.34049
KGS84.7963096.19929114.9414167.405380.746001

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Kyrgystani Som (KGS)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to KGS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Kyrgystani Som është monedha në Kirgistan. Simbol për USD është $. Simbol për KGS është лв. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Januar 24, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Kyrgystani Som është përditësuar të fundit në Januar 24, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KGS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som = 84,80.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.