Friday 23 February 2024

1 USD në KGS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kyrgystani Som. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kyrgystani Som ose Kyrgystani Som për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Kyrgystani Som kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

89,43 Kyrgystani Som

1 USD = 89,43 KGS

1 KGS = 0,0112 USD

Shtetet e Bashkuara DollarKyrgystani Som conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 shkurt 2024 në 9:00:28 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Kyrgystani Som = 89,43

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Kyrgystani Som

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Kyrgystani Som me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Kyrgystani Som (KGS) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to KGS (Kyrgystani Som) ✅ USD to KGS Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Kyrgystani Som (KGS) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Kyrgystani Som ( KGS )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në KGS Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 18, 2024 të dielën 1 USD = 89.42944017 KGS - -
Februar 17, 2024 e shtune 1 USD = 89.430385 KGS +0.000945 KGS +0.001057 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYKGS
USD11.08241.26760.74140.00670.0112
EUR0.923911.17110.68500.00610.0103
GBP0.78890.853910.58490.00520.0088
CAD1.34881.45991.709810.00900.0151
JPY150.3615162.7500190.6036111.477611.6813
KGS89.430096.7982113.364666.30310.59481

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Kyrgystani Som (KGS)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to KGS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Kyrgystani Som është monedha në Kirgistan. Simbol për USD është $. Simbol për KGS është лв. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Kyrgystani Som është përditësuar të fundit në Februar 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KGS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som = 89,43.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.