10 USD në KGS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kyrgystani Som. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 03.07.2020. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kyrgystani Som ose Kyrgystani Som për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Kyrgystani Som kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 03.07.2020 23:31
10 USD ($)
=
787,88300 KGS (лв)
1 USD = 78,788300 KGS
0,012692 USD = 1 KGS

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Kyrgystani Som = 78,79

Konvertimi USD në Kyrgystani Som

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Kyrgystani Som me një shumë 10 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYKGS
USD11.124361.246800.736170.009300.01297
EUR0.8894011.108900.654750.008270.01153
GBP0.802050.9017910.590450.007460.01040
CAD1.358381.527301.6936310.012630.01762
JPY107.51993120.89069134.0562379.1533511.39437
KGS77.1102086.6993196.1412656.766500.717171

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Kyrgystani Som (KGS)

nga USD to KGS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Kyrgystani Som është monedha në Kirgistan. Simbol për USD është $. Simbol për KGS është лв. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juli 04, 2020. Kursit të këmbimit të monedhës për Kyrgystani Som është përditësuar të fundit në Juli 04, 2020. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KGS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Kyrgystani Som = 78,79.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.