USD në KHR - Shtetet e Bashkuara Dollar në Riel kamboxhiane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Riel kamboxhiane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 01.10.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Riel kamboxhiane ose Riel kamboxhiane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Riel kamboxhiane kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 01.10.2022 02:51
1 USD ($)
=
4.126,69740 KHR (៛)
1 USD = 4.126,697400 KHR
0,000242 USD = 1 KHR

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Riel kamboxhiane?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Riel kamboxhiane = 4.126,70

Konvertimi USD në Riel kamboxhiane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Riel kamboxhiane me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYKHR
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.139310.743120.007060.00025
GBPinf0.8777210.652250.006200.00022
CADinf1.345681.5331510.009500.00033
JPYinf141.65035161.38403105.2633010.03505
KHRinf4,041.867434,604.950323,003.5951128.534111

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Riel kamboxhiane (KHR)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to KHR kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Riel kamboxhiane është monedha në Kamboxhi. Simbol për USD është $. Simbol për KHR është ៛. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Oktober 01, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Riel kamboxhiane është përditësuar të fundit në Oktober 01, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KHR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Riel kamboxhiane = 4.126,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.