Saturday 20 April 2024

1 USD në KMF - Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Comorian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Franc Comorian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Franc Comorian ose Franc Comorian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Franc Comorian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Comorian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

462,60 Franc Comorian

1 USD = 462,60 KMF

1 KMF = 0,00216 USD

Shtetet e Bashkuara DollarFranc Comorian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 19 prill 2024 në 1:50:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Franc Comorian = 462,60

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Franc Comorian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Franc Comorian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Franc Comorian (KMF) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to KMF (Franc Comorian) ✅ USD to KMF Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Franc Comorian (KMF) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Franc Comorian ( KMF )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Comorian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në KMF Ndryshimet Ndryshimet %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 462.53469010 KMF - -
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 463.60686138 KMF +1.07217128 KMF +0.23180343 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 463.60686138 KMF - -
April 16, 2024 e marte 1 USD = 462.74872744 KMF -0.85813394 KMF -0.18509949 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 462.74872744 KMF - -
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 462.74872744 KMF - -
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 462.74872744 KMF - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYKMF
USD11.06551.23690.72760.00650.0022
EUR0.938511.16090.68290.00610.0020
GBP0.80850.861410.58820.00520.0017
CAD1.37441.46441.700010.00890.0030
JPY154.6250164.7515191.2557112.503310.3343
KMF462.5750492.8692572.1589336.56392.99161

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Franc Comorian (KMF)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to KMF kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Franc Comorian është monedha në Komora. Simbol për USD është $. Simbol për KMF është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Franc Comorian është përditësuar të fundit në April 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KMF faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Franc Comorian = 462,60.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.