Tuesday 23 April 2024

1 USD në KYD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Cayman Islands Dollar konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Cayman Islands Dollar. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Cayman Islands Dollar ose Cayman Islands Dollar për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Cayman Islands Dollar kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Cayman Islands Dollar?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,834 Cayman Islands Dollar

1 USD = 0,834 KYD

1 KYD = 1,20 USD

Shtetet e Bashkuara DollarCayman Islands Dollar conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 prill 2024 në 1:40:12 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Cayman Islands Dollar = 0,834

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Cayman Islands Dollar

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Cayman Islands Dollar me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Cayman Islands Dollar (KYD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to KYD (Cayman Islands Dollar) ✅ USD to KYD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Cayman Islands Dollar (KYD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Cayman Islands Dollar ( KYD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Cayman Islands Dollar në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në KYD Ndryshimet Ndryshimet %
April 23, 2024 e marte 1 USD = 0.83409653 KYD - -
April 22, 2024 e hënë 1 USD = 0.83154482 KYD -0.00255171 KYD -0.30592534 %
April 21, 2024 të dielën 1 USD = 0.83154482 KYD - -
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 0.83342709 KYD +0.00188227 KYD +0.22635880 %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 0.83316948 KYD -0.00025762 KYD -0.03091059 %
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 0.83267205 KYD -0.00049742 KYD -0.05970259 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 0.83292936 KYD +0.00025731 KYD +0.03090168 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYKYD
USD11.06521.23530.73000.00651.2009
EUR0.938811.15970.68530.00611.1274
GBP0.80950.862310.59100.00520.9722
CAD1.36991.45921.692210.00891.6451
JPY154.7530164.8397191.1616112.96791185.8379
KYD0.83270.88701.02860.60790.00541

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Cayman Islands Dollar (KYD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to KYD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Cayman Islands Dollar është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për KYD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Cayman Islands Dollar është përditësuar të fundit në April 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. KYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Cayman Islands Dollar = 0,834.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.