Sunday 23 June 2024

1 USD në LSL - Shtetet e Bashkuara Dollar në Lesoto Loti konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Lesoto Loti. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Lesoto Loti ose Lesoto Loti për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Lesoto Loti kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Lesoto Loti?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

17,86 Lesoto Loti

1 USD = 17,86 LSL

1 LSL = 0,0560 USD

Shtetet e Bashkuara DollarLesoto Loti conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 qershor 2024 në 7:30:17 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Lesoto Loti = 17,86

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Lesoto Loti

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Lesoto Loti me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Lesoto Loti (LSL) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to LSL (Lesoto Loti) ✅ USD to LSL Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Lesoto Loti (LSL) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Lesoto Loti ( LSL )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Lesoto Loti në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në LSL Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 23, 2024 të dielën 1 USD = 17.86288450 LSL - -
Juni 22, 2024 e shtune 1 USD = 17.86288450 LSL - -
Juni 21, 2024 e premte 1 USD = 18.15277374 LSL +0.28988925 LSL +1.62285797 %
Juni 20, 2024 e enjte 1 USD = 17.98852332 LSL -0.16425042 LSL -0.90482272 %
Juni 19, 2024 e mërkurë 1 USD = 18.09790969 LSL +0.10938637 LSL +0.60808977 %
Juni 18, 2024 e marte 1 USD = 18.17851300 LSL +0.08060331 LSL +0.44537357 %
Juni 17, 2024 e hënë 1 USD = 18.35232799 LSL +0.17381500 LSL +0.95615629 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLSL
USD11.07041.26540.73000.00630.0560
EUR0.934311.18220.68200.00580.0523
GBP0.79030.845910.57690.00490.0442
CAD1.37001.46641.733510.00860.0767
JPY159.7750171.0196202.1714116.628418.9446
LSL17.862819.119922.602613.03900.11181

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Lesoto Loti (LSL)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to LSL kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Lesoto Loti është monedha në Lesoto. Simbol për USD është $. Simbol për LSL është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Lesoto Loti është përditësuar të fundit në Juni 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LSL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Lesoto Loti = 17,86.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.