Wednesday 17 April 2024

1 USD në LYD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dinar libian. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dinar libian ose Dinar libian për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dinar libian kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

4,85 Dinar libian

1 USD = 4,85 LYD

1 LYD = 0,206 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDinar libian conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 17 prill 2024 në 1:30:14 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dinar libian = 4,85

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dinar libian

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dinar libian me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dinar libian (LYD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to LYD (Dinar libian) ✅ USD to LYD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dinar libian (LYD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dinar libian ( LYD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në LYD Ndryshimet Ndryshimet %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 4.84991925 LYD - -
April 16, 2024 e marte 1 USD = 4.83024117 LYD -0.01967807 LYD -0.40574026 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 4.82174026 LYD -0.00850091 LYD -0.17599352 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 4.82174026 LYD - -
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 4.83038117 LYD +0.00864090 LYD +0.17920714 %
April 12, 2024 e premte 1 USD = 4.83388359 LYD +0.00350243 LYD +0.07250825 %
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 4.83498206 LYD +0.00109847 LYD +0.02272442 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYLYD
USD11.06191.24300.72320.00650.2068
EUR0.941711.17060.68100.00610.1948
GBP0.80450.854310.58180.00520.1664
CAD1.38281.46831.718810.00890.2860
JPY154.6495164.2203192.2303111.8416131.9833
LYD4.83535.13466.01033.49690.03131

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dinar libian (LYD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to LYD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dinar libian është monedha në Libi. Simbol për USD është $. Simbol për LYD është LD. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 17, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dinar libian është përditësuar të fundit në April 17, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. LYD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dinar libian = 4,85.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.