Thursday 20 June 2024

1 USD në MRO - Shtetet e Bashkuara Dollar në Ouguiya Mauritaniane konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Ouguiya Mauritaniane. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Ouguiya Mauritaniane ose Ouguiya Mauritaniane për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Ouguiya Mauritaniane kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Ouguiya Mauritaniane?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

357,00 Ouguiya Mauritaniane

1 USD = 357,00 MRO

1 MRO = 0,00280 USD

Shtetet e Bashkuara DollarOuguiya Mauritaniane conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 19 qershor 2024 në 7:10:15 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Ouguiya Mauritaniane = 357,00

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Ouguiya Mauritaniane

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Ouguiya Mauritaniane me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Ouguiya Mauritaniane (MRO) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to MRO (Ouguiya Mauritaniane) ✅ USD to MRO Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Ouguiya Mauritaniane (MRO) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPY
USD11.07451.27210.72950.0063
EUR0.930711.18390.67890.0059
GBP0.78610.844610.57340.0050
CAD1.37081.47291.743910.0087
JPY158.0825169.8588201.1010115.32011

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Ouguiya Mauritaniane (MRO)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to MRO kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Ouguiya Mauritaniane është monedha në Mavritani. Simbol për USD është $. Simbol për MRO është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Ouguiya Mauritaniane është përditësuar të fundit në Juni 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. MRO faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Ouguiya Mauritaniane = 357,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.