Friday 19 April 2024

1 USD në NGN - Shtetet e Bashkuara Dollar në Nigerian Naira konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Nigerian Naira. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Nigerian Naira ose Nigerian Naira për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Nigerian Naira kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Nigerian Naira?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1.125,32 Nigerian Naira

1 USD = 1.125,32 NGN

1 NGN = 0,000889 USD

Shtetet e Bashkuara DollarNigerian Naira conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 19 prill 2024 në 1:50:12 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Nigerian Naira = 1.125,32

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Nigerian Naira

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Nigerian Naira me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Nigerian Naira (NGN) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to NGN (Nigerian Naira) ✅ USD to NGN Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Nigerian Naira (NGN) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Nigerian Naira ( NGN )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Nigerian Naira në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në NGN Ndryshimet Ndryshimet %
April 19, 2024 e premte 1 USD = 1,150.74798619 NGN - -
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 1,160.09280742 NGN +9.34482123 NGN +0.81206497 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 1,140.25085519 NGN -19.84195224 NGN -1.71037628 %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 1,153.40253749 NGN +13.15168230 NGN +1.15340254 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 1,150.74798619 NGN -2.65455129 NGN -0.23014960 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 1,200.48019208 NGN +49.73220589 NGN +4.32172869 %
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 1,200.48019208 NGN - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYNGN
USD11.06591.23970.72690.00650.0009
EUR0.938211.16310.68190.00610.0009
GBP0.80660.859810.58630.00520.0007
CAD1.37581.46641.705610.00890.0013
JPY154.5505164.7353191.6002112.336610.1434
NGN1,077.49661,148.50281,335.8003783.18966.97181

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Nigerian Naira (NGN)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to NGN kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Nigerian Naira është monedha në Nigeri. Simbol për USD është $. Simbol për NGN është ₦. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 19, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Nigerian Naira është përditësuar të fundit në April 19, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NGN faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Nigerian Naira = 1.125,32.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.