Wednesday 22 May 2024

1 USD në NIO - Shtetet e Bashkuara Dollar në Nikaraguan Córdoba konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Nikaraguan Córdoba. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 22.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Nikaraguan Córdoba ose Nikaraguan Córdoba për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Nikaraguan Córdoba kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Nikaraguan Córdoba?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

36,82 Nikaraguan Córdoba

1 USD = 36,82 NIO

1 NIO = 0,0272 USD

Shtetet e Bashkuara DollarNikaraguan Córdoba conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 21 maj 2024 në 4:30:15 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Nikaraguan Córdoba = 36,82

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Nikaraguan Córdoba

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Nikaraguan Córdoba me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Nikaraguan Córdoba (NIO) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to NIO (Nikaraguan Córdoba) ✅ USD to NIO Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Nikaraguan Córdoba (NIO) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Nikaraguan Córdoba ( NIO )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Nikaraguan Córdoba në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në NIO Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 36.83648285 NIO - -
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 36.69320809 NIO -0.14327477 NIO -0.38894801 %
Mai 19, 2024 të dielën 1 USD = 36.62064672 NIO -0.07256137 NIO -0.19775149 %
Mai 18, 2024 e shtune 1 USD = 36.74984381 NIO +0.12919709 NIO +0.35279850 %
Mai 17, 2024 e premte 1 USD = 36.83919691 NIO +0.08935309 NIO +0.24313870 %
Mai 16, 2024 e enjte 1 USD = 36.58313517 NIO -0.25606173 NIO -0.69507957 %
Mai 15, 2024 e mërkurë 1 USD = 36.73904258 NIO +0.15590741 NIO +0.42617289 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYNIO
USD11.08541.27110.73280.00640.0272
EUR0.921311.17100.67520.00590.0251
GBP0.78680.853910.57650.00500.0214
CAD1.36461.48111.734510.00870.0371
JPY156.1597169.4956198.4870114.437114.2492
NIO36.750239.888746.711426.93130.23531

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Nikaraguan Córdoba (NIO)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to NIO kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Nikaraguan Córdoba është monedha në Nikaragua. Simbol për USD është $. Simbol për NIO është C$. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 22, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Nikaraguan Córdoba është përditësuar të fundit në Mai 22, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NIO faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Nikaraguan Córdoba = 36,82.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.