Monday 25 September 2023

USD në NZD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zelanda e Re konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Zelanda e Re. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Zelanda e Re ose Dollar Zelanda e Re për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Zelanda e Re kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zelanda e Re?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,68 Dollar Zelanda e Re

1 USD = 1,68 NZD

1 NZD = 0,596 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Zelanda e Re conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 24.09.2023 19:49

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Zelanda e Re = 1,68

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Zelanda e Re

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Zelanda e Re me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYNZD
USD11.06721.22420.74120.00670.5960
EUR0.937111.14710.69450.00630.5584
GBP0.81690.871810.60550.00550.4868
CAD1.34921.43981.651610.00910.8040
JPY148.3045158.2674181.5510109.9244188.3828
NZD1.67801.79072.05411.24370.01131

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Zelanda e Re (NZD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to NZD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Zelanda e Re është monedha në Zelanda e Re. Simbol për USD është $. Simbol për NZD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 25, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Zelanda e Re është përditësuar të fundit në September 25, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NZD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Zelanda e Re = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.