Saturday 20 July 2024

1 USD në OMR - Shtetet e Bashkuara Dollar në Oman Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Oman Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.07.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Oman Rial ose Oman Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Oman Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Oman Rial?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,385 Oman Rial

1 USD = 0,385 OMR

1 OMR = 2,60 USD

Shtetet e Bashkuara DollarOman Rial conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 19 korrik 2024 në 9:35:09 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Oman Rial = 0,385

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Oman Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Oman Rial me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Oman Rial (OMR) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to OMR (Oman Rial) ✅ USD to OMR Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Oman Rial (OMR) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Oman Rial ( OMR )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Oman Rial në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në OMR Ndryshimet Ndryshimet %
Juli 19, 2024 e premte 1 USD = 0.38496022 OMR - -
Juli 18, 2024 e enjte 1 USD = 0.38497045 OMR +0.00001023 OMR +0.00265630 %
Juli 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 0.38497104 OMR +0.00000059 OMR +0.00015399 %
Juli 16, 2024 e marte 1 USD = 0.38495903 OMR -0.00001200 OMR -0.00311817 %
Juli 15, 2024 e hënë 1 USD = 0.38496111 OMR +0.00000207 OMR +0.00053895 %
Juli 14, 2024 të dielën 1 USD = 0.38459009 OMR -0.00037102 OMR -0.09637828 %
Juli 13, 2024 e shtune 1 USD = 0.38459009 OMR - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYOMR
USD11.08931.29170.72610.00632.5998
EUR0.918111.18580.66660.00582.3868
GBP0.77420.843310.56220.00492.0127
CAD1.37721.50011.778910.00873.5804
JPY157.4850171.5430203.4233114.35581409.4360
OMR0.38460.41900.49680.27930.00241

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Oman Rial (OMR)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to OMR kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Oman Rial është monedha në Oman. Simbol për USD është $. Simbol për OMR është ﷼. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juli 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Oman Rial është përditësuar të fundit në Juli 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. OMR faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Oman Rial = 0,385.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.