USD në PAB - Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Panamez Balboa. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Panamez Balboa ose Panamez Balboa për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Panamez Balboa kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 15:31
1 USD ($)
=
1,00000 PAB (฿)
1 USD = 1,000000 PAB
1,000000 USD = 1 PAB

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Panamez Balboa = 1,00

Konvertimi USD në Panamez Balboa

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Panamez Balboa me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYPAB
USD11.046981.245620.773080.007720.99972
EUR0.9551311.189730.738400.007380.95486
GBP0.802810.8405210.620640.006200.80259
CAD1.293521.354291.6112410.009991.29316
JPY129.49450135.57788161.30155100.110161129.45851
PAB1.000281.047271.245970.773300.007721

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Panamez Balboa (PAB)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to PAB kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Panamez Balboa është monedha në Panama. Simbol për USD është $. Simbol për PAB është ฿. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Panamez Balboa është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. PAB faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Panamez Balboa = 1,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.