USD në SHP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shën Helena Pound. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.08.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shën Helena Pound ose Shën Helena Pound për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Shën Helena Pound kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 19.08.2022 09:59
1 USD ($)
=
0,83943 SHP (£)
1 USD = 0,839435 SHP
1,191278 USD = 1 SHP

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Shën Helena Pound = 0,84

Konvertimi USD në Shën Helena Pound

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Shën Helena Pound me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYSHP
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.172280.765160.007250.72074
GBPinf0.8530410.652720.006180.61482
CADinf1.306911.5320610.009470.94195
JPYinf138.01589161.79293105.60485199.47420
SHPinf1.387451.626481.061630.010051

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Shën Helena Pound (SHP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to SHP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Shën Helena Pound është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për SHP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në August 19, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Shën Helena Pound është përditësuar të fundit në August 19, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SHP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound = 0,84.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.