Sunday 26 May 2024

1 USD në SHP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Shën Helena Pound. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 26.05.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Shën Helena Pound ose Shën Helena Pound për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Shën Helena Pound kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

1,26 Shën Helena Pound

1 USD = 1,26 SHP

1 SHP = 0,791 USD

Shtetet e Bashkuara DollarShën Helena Pound conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 26 maj 2024 në 4:55:13 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Shën Helena Pound = 1,26

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Shën Helena Pound

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Shën Helena Pound me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Shën Helena Pound (SHP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to SHP (Shën Helena Pound) ✅ USD to SHP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Shën Helena Pound (SHP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Shën Helena Pound ( SHP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në SHP Ndryshimet Ndryshimet %
Mai 26, 2024 të dielën 1 USD = 1.26345102 SHP - -
Mai 25, 2024 e shtune 1 USD = 1.26345102 SHP - -
Mai 24, 2024 e premte 1 USD = 1.26344942 SHP -0.00000160 SHP -0.00012634 %
Mai 23, 2024 e enjte 1 USD = 1.26345102 SHP +0.00000160 SHP +0.00012635 %
Mai 22, 2024 e mërkurë 1 USD = 1.26344942 SHP -0.00000160 SHP -0.00012634 %
Mai 21, 2024 e marte 1 USD = 1.26344942 SHP - -
Mai 20, 2024 e hënë 1 USD = 1.26345102 SHP +0.00000160 SHP +0.00012635 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYSHP
USD11.08551.26640.73140.00640.7915
EUR0.921311.16670.67380.00590.7292
GBP0.78960.857110.57760.00500.6250
CAD1.36721.48401.731410.00871.0821
JPY156.9550170.3718198.7756114.80451124.2273
SHP1.26351.37151.60010.92410.00801

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Shën Helena Pound (SHP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to SHP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Shën Helena Pound është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për SHP është £. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 26, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Shën Helena Pound është përditësuar të fundit në Mai 26, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SHP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Shën Helena Pound = 1,26.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.