USD në STD - Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga São Tomé dhe Príncipe Dobra. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në São Tomé dhe Príncipe Dobra ose São Tomé dhe Príncipe Dobra për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to São Tomé dhe Príncipe Dobra kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 05:28
1 USD ($)
=
23.490,87300 STD (Db)
1 USD = 23.490,873000 STD
0,000043 USD = 1 STD

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në São Tomé dhe Príncipe Dobra = 23.490,87

Konvertimi USD në São Tomé dhe Príncipe Dobra

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar São Tomé dhe Príncipe Dobra me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSTD
USD11.046981.245620.773080.007720.00005
EUR0.9551311.189730.738400.007380.00005
GBP0.802810.8405210.620640.006200.00004
CAD1.293521.354291.6112410.009990.00006
JPY129.49450135.57788161.30155100.1101610.00626
STD20,697.9810121,670.3286525,781.9172816,001.28410159.836761

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to STD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. São Tomé dhe Príncipe Dobra është monedha në São Tomé dhe Príncipe. Simbol për USD është $. Simbol për STD është Db. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për São Tomé dhe Príncipe Dobra është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. STD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra = 23.490,87.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.