Saturday 20 April 2024

1 USD në STD - Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga São Tomé dhe Príncipe Dobra. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në São Tomé dhe Príncipe Dobra ose São Tomé dhe Príncipe Dobra për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to São Tomé dhe Príncipe Dobra kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

20.697,98 São Tomé dhe Príncipe Dobra

1 USD = 20.697,98 STD

1 STD = 0,0000483 USD

Shtetet e Bashkuara DollarSão Tomé dhe Príncipe Dobra conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 20 prill 2024 në 1:55:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në São Tomé dhe Príncipe Dobra = 20.697,98

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në São Tomé dhe Príncipe Dobra

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar São Tomé dhe Príncipe Dobra me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to STD (São Tomé dhe Príncipe Dobra) ✅ USD to STD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në São Tomé dhe Príncipe Dobra ( STD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në STD Ndryshimet Ndryshimet %
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 19, 2024 e premte 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 16, 2024 e marte 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 20,697.98104235 STD - -
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 20,697.98104235 STD - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYSTD
USD11.06671.23680.72470.00650.0000
EUR0.937511.15950.67940.00610.0000
GBP0.80850.862410.58590.00520.0000
CAD1.38001.47191.706810.00890.0001
JPY154.6250164.9327191.2476112.051210.0075
STD20,697.981022,077.752225,600.249614,999.0804133.85921

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me São Tomé dhe Príncipe Dobra (STD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to STD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. São Tomé dhe Príncipe Dobra është monedha në São Tomé dhe Príncipe. Simbol për USD është $. Simbol për STD është Db. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për São Tomé dhe Príncipe Dobra është përditësuar të fundit në April 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. STD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në São Tomé dhe Príncipe Dobra = 20.697,98.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.