USD në SZL - Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Swazi Lilangeni. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Swazi Lilangeni ose Swazi Lilangeni për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Swazi Lilangeni kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 05:44
1 USD ($)
=
16,13255 SZL (E)
1 USD = 16,132550 SZL
0,061986 USD = 1 SZL

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Swazi Lilangeni = 16,13

Konvertimi USD në Swazi Lilangeni

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Swazi Lilangeni me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYSZL
USD11.046981.245620.773080.007720.06169
EUR0.9551311.189730.738400.007380.05892
GBP0.802810.8405210.620640.006200.04953
CAD1.293521.354291.6112410.009990.07980
JPY129.49450135.57788161.30155100.1101617.98868
SZL16.2097416.9712420.1912512.531500.125181

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Swazi Lilangeni (SZL)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to SZL kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Swazi Lilangeni është monedha në Swaziland. Simbol për USD është $. Simbol për SZL është E. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Swazi Lilangeni është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. SZL faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Swazi Lilangeni = 16,13.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.