Thursday 18 July 2024

1 USD në TJS - Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Taxhikistani Somoni. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 18.07.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Taxhikistani Somoni ose Taxhikistani Somoni për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Taxhikistani Somoni kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

10,64 Taxhikistani Somoni

1 USD = 10,64 TJS

1 TJS = 0,0940 USD

Shtetet e Bashkuara DollarTaxhikistani Somoni conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 18 korrik 2024 në 3:15:10 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Taxhikistani Somoni = 10,64

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Taxhikistani Somoni

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Taxhikistani Somoni me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Taxhikistani Somoni (TJS) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to TJS (Taxhikistani Somoni) ✅ USD to TJS Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Taxhikistani Somoni (TJS) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Taxhikistani Somoni ( TJS )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në TJS Ndryshimet Ndryshimet %
Juli 18, 2024 e enjte 1 USD = 10.64169416 TJS - -
Juli 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 10.64679265 TJS +0.00509850 TJS +0.04791057 %
Juli 16, 2024 e marte 1 USD = 10.65291730 TJS +0.00612465 TJS +0.05752575 %
Juli 15, 2024 e hënë 1 USD = 10.65779938 TJS +0.00488208 TJS +0.04582854 %
Juli 14, 2024 të dielën 1 USD = 10.61931866 TJS -0.03848071 TJS -0.36105683 %
Juli 13, 2024 e shtune 1 USD = 10.64860663 TJS +0.02928797 TJS +0.27579891 %
Juli 12, 2024 e premte 1 USD = 10.64860663 TJS - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYTJS
USD11.09311.29730.73120.00640.0940
EUR0.914811.18680.66890.00580.0860
GBP0.77080.842610.56370.00490.0724
CAD1.36761.49491.774110.00870.1285
JPY156.9780171.5972203.6494114.7878114.7512
TJS10.641711.632813.80577.78160.06781

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Taxhikistani Somoni (TJS)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to TJS kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Taxhikistani Somoni është monedha në Taxhikistan. Simbol për USD është $. Simbol për TJS është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juli 18, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Taxhikistani Somoni është përditësuar të fundit në Juli 18, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. TJS faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Taxhikistani Somoni = 10,64.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.