Saturday 13 April 2024

1 USD në TMT - Shtetet e Bashkuara Dollar në Turkmenistani Manat konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Turkmenistani Manat. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 13.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Turkmenistani Manat ose Turkmenistani Manat për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Turkmenistani Manat kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Turkmenistani Manat?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

3,50 Turkmenistani Manat

1 USD = 3,50 TMT

1 TMT = 0,286 USD

Shtetet e Bashkuara DollarTurkmenistani Manat conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 13 prill 2024 në 6:15:11 e paradites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Turkmenistani Manat = 3,50

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Turkmenistani Manat

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Turkmenistani Manat me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Turkmenistani Manat (TMT) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to TMT (Turkmenistani Manat) ✅ USD to TMT Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Turkmenistani Manat (TMT) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Turkmenistani Manat ( TMT )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Turkmenistani Manat në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në TMT Ndryshimet Ndryshimet %
April 13, 2024 e shtune 1 USD = 3.50000350 TMT - -
April 12, 2024 e premte 1 USD = 3.50000350 TMT - -
April 11, 2024 e enjte 1 USD = 3.50000350 TMT - -
April 10, 2024 e mërkurë 1 USD = 3.50000350 TMT - -
April 9, 2024 e marte 1 USD = 3.51000351 TMT +0.01000001 TMT +0.28571429 %
April 8, 2024 e hënë 1 USD = 3.50000350 TMT -0.01000001 TMT -0.28490028 %
April 7, 2024 të dielën 1 USD = 3.50000350 TMT - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYTMT
USD11.06711.24570.72590.00650.2857
EUR0.937211.16740.68030.00610.2678
GBP0.80280.856610.58270.00520.2294
CAD1.37761.46991.716010.00900.3936
JPY153.2750163.5544190.9346111.2664143.7929
TMT3.50003.73474.35992.54070.02281

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Turkmenistani Manat (TMT)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to TMT kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Turkmenistani Manat është monedha në Turkmenistan. Simbol për USD është $. Simbol për TMT është m. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 13, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Turkmenistani Manat është përditësuar të fundit në April 13, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. TMT faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Turkmenistani Manat = 3,50.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.