Monday 17 June 2024

1 USD në TOP - Shtetet e Bashkuara Dollar në Tongan Pa'anga konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Tongan Pa'anga. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Tongan Pa'anga ose Tongan Pa'anga për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Tongan Pa'anga kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Tongan Pa'anga?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,36 Tongan Pa'anga

1 USD = 2,36 TOP

1 TOP = 0,424 USD

Shtetet e Bashkuara DollarTongan Pa'anga conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 17 qershor 2024 në 7:00:22 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Tongan Pa'anga = 2,36

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Tongan Pa'anga

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Tongan Pa'anga me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Tongan Pa'anga (TOP) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to TOP (Tongan Pa'anga) ✅ USD to TOP Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Tongan Pa'anga (TOP) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Tongan Pa'anga ( TOP )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Tongan Pa'anga në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në TOP Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 17, 2024 e hënë 1 USD = 2.35645090 TOP - -
Juni 16, 2024 të dielën 1 USD = 2.35645090 TOP - -
Juni 15, 2024 e shtune 1 USD = 2.35645090 TOP - -
Juni 14, 2024 e premte 1 USD = 2.35424848 TOP -0.00220243 TOP -0.09346366 %
Juni 13, 2024 e enjte 1 USD = 2.36030533 TOP +0.00605685 TOP +0.25727328 %
Juni 12, 2024 e mërkurë 1 USD = 2.36254701 TOP +0.00224169 TOP +0.09497439 %
Juni 11, 2024 e marte 1 USD = 2.36309973 TOP +0.00055271 TOP +0.02339469 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYTOP
USD11.07111.26870.72770.00630.4236
EUR0.933611.18450.67950.00590.3955
GBP0.78820.844210.57360.00500.3339
CAD1.37411.47181.743410.00870.5820
JPY157.8115169.0282200.2201114.8468166.8438
TOP2.36092.52872.99531.71810.01501

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Tongan Pa'anga (TOP)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to TOP kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Tongan Pa'anga është monedha në karrocë me dy rrota. Simbol për USD është $. Simbol për TOP është T$. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 17, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Tongan Pa'anga është përditësuar të fundit në Juni 17, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. TOP faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Tongan Pa'anga = 2,36.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.