Monday 25 September 2023

USD në VUV - Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Vanuatu Vatu. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 24.09.2023. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Vanuatu Vatu ose Vanuatu Vatu për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Vanuatu Vatu kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

118,70 Vanuatu Vatu

1 USD = 118,70 VUV

1 VUV = 0,00842 USD

Shtetet e Bashkuara DollarVanuatu Vatu conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 24.09.2023 20:07

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Vanuatu Vatu = 118,70

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Vanuatu Vatu

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Vanuatu Vatu me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYVUV
USD11.06721.22420.74120.00670.0083
EUR0.937111.14710.69450.00630.0077
GBP0.81690.871810.60550.00550.0067
CAD1.34921.43981.651610.00910.0111
JPY148.3045158.2674181.5510109.924411.2245
VUV121.1097129.2457148.259789.76740.81661

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Vanuatu Vatu (VUV)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to VUV kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Vanuatu Vatu është monedha në Vanuatu. Simbol për USD është $. Simbol për VUV është VT. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 25, 2023. Kursit të këmbimit të monedhës për Vanuatu Vatu është përditësuar të fundit në September 25, 2023. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VUV faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.