Sunday 25 February 2024

1 USD në VUV - Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Vanuatu Vatu. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 25.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Vanuatu Vatu ose Vanuatu Vatu për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Vanuatu Vatu kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

120,02 Vanuatu Vatu

1 USD = 120,02 VUV

1 VUV = 0,00833 USD

Shtetet e Bashkuara DollarVanuatu Vatu conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 25 shkurt 2024 në 1:50:11 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Vanuatu Vatu = 120,02

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Vanuatu Vatu

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Vanuatu Vatu me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Vanuatu Vatu (VUV) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to VUV (Vanuatu Vatu) ✅ USD to VUV Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Vanuatu Vatu (VUV) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Vanuatu Vatu ( VUV )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në VUV Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 25, 2024 të dielën 1 USD = 120.01920307 VUV - -
Februar 24, 2024 e shtune 1 USD = 120.14898474 VUV +0.12978167 VUV +0.10813409 %
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 120.14898474 VUV - -
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 120.16342225 VUV +0.01443751 VUV +0.01201634 %
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 120.46741356 VUV +0.30399131 VUV +0.25298157 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 119.87532966 VUV -0.59208391 VUV -0.49148885 %
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 119.87532966 VUV - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYVUV
USD11.08341.26790.74150.00660.0084
EUR0.923111.17030.68440.00610.0077
GBP0.78870.854510.58480.00520.0066
CAD1.34871.46111.710010.00900.0113
JPY150.4850163.0302190.7999111.582011.2633
VUV119.1202129.0506151.032488.32550.79161

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Vanuatu Vatu (VUV)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to VUV kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Vanuatu Vatu është monedha në Vanuatu. Simbol për USD është $. Simbol për VUV është VT. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 25, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Vanuatu Vatu është përditësuar të fundit në Februar 25, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. VUV faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Vanuatu Vatu = 120,02.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.