USD në XAG - Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy) konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Argjend (ons troy). Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 17.05.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Argjend (ons troy) ose Argjend (ons troy) për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Argjend (ons troy) kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 17.05.2022 11:52
1 USD ($)
=
0,04604 XAG
1 USD = 0,046037 XAG
21,721768 USD = 1 XAG

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy)?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Argjend (ons troy) = 0,05

Konvertimi USD në Argjend (ons troy)

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Argjend (ons troy) me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYXAG
USD11.046981.245620.773080.0077221.65862
EUR0.9551311.189730.738400.0073820.68679
GBP0.802810.8405210.620640.0062017.38775
CAD1.293521.354291.6112410.0099928.01585
JPY129.49450135.57788161.30155100.1101612,804.67172
XAG0.046170.048340.057510.035690.000361

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar to other Popular World Currencies


nga USD to XAG kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Argjend (ons troy) është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për XAG është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Mai 17, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Argjend (ons troy) është përditësuar të fundit në Mai 17, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy) = 0,05.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.