Saturday 20 April 2024

1 USD në XAG - Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy) konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Argjend (ons troy). Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 20.04.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Argjend (ons troy) ose Argjend (ons troy) për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Argjend (ons troy) kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy)?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

0,0349 Argjend (ons troy)

1 USD = 0,0349 XAG

1 XAG = 28,68 USD

Shtetet e Bashkuara DollarArgjend (ons troy) conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 20 prill 2024 në 1:55:11 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Argjend (ons troy) = 0,0349

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Argjend (ons troy)

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Argjend (ons troy) me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Argjend (ons troy) (XAG) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to XAG (Argjend (ons troy)) ✅ USD to XAG Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Argjend (ons troy) (XAG) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Argjend (ons troy) ( XAG )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy) në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në XAG Ndryshimet Ndryshimet %
April 20, 2024 e shtune 1 USD = 0.03486933 XAG - -
April 19, 2024 e premte 1 USD = 0.03552019 XAG +0.00065087 XAG +1.86658615 %
April 18, 2024 e enjte 1 USD = 0.03541327 XAG -0.00010692 XAG -0.30101282 %
April 17, 2024 e mërkurë 1 USD = 0.03546351 XAG +0.00005024 XAG +0.14185403 %
April 16, 2024 e marte 1 USD = 0.03465124 XAG -0.00081227 XAG -2.29044665 %
April 15, 2024 e hënë 1 USD = 0.03547609 XAG +0.00082485 XAG +2.38044558 %
April 14, 2024 të dielën 1 USD = 0.03576346 XAG +0.00028737 XAG +0.81004238 %

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYXAG
USD11.06671.23680.72470.006528.6788
EUR0.937511.15950.67940.006126.8865
GBP0.80850.862410.58590.005223.1870
CAD1.38001.47191.706810.008939.5753
JPY154.6250164.9327191.2476112.051214,434.4558
XAG0.03490.03720.04310.02530.00021

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Argjend (ons troy) (XAG)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to XAG kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Argjend (ons troy) është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për XAG është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në April 20, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Argjend (ons troy) është përditësuar të fundit në April 20, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. XAG faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Argjend (ons troy) = 0,0349.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.