USD në XAU - Shtetet e Bashkuara Dollar në Ari (ons troy) konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Ari (ons troy). Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 27.09.2022. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Ari (ons troy) ose Ari (ons troy) për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Ari (ons troy) kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 27.09.2022 07:25
1 USD ($)
=
0,00061 XAU
1 USD = 0,000613 XAU
1.631,737956 USD = 1 XAU

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Ari (ons troy)?

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Ari (ons troy) = 0,00

Konvertimi USD në Ari (ons troy)

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Ari (ons troy) me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYXAU
USDnan0.000000.000000.000000.000000.00000
EURinf11.121150.757470.007201,697.51223
GBPinf0.8919410.675620.006431,514.08646
CADinf1.320181.4801210.009512,241.02773
JPYinf138.79731155.61208105.134861235,610.13703
XAUinf0.000590.000660.000450.000001

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Ari (ons troy) (XAU)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to XAU kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Ari (ons troy) është monedha në . Simbol për USD është $. Simbol për XAU është . Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në September 27, 2022. Kursit të këmbimit të monedhës për Ari (ons troy) është përditësuar të fundit në September 27, 2022. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. XAU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Ari (ons troy) = 0,00.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.