Friday 23 February 2024

1 USD në XCD - Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Lindje Karaibe konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Dollar Lindje Karaibe. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 23.02.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Dollar Lindje Karaibe ose Dollar Lindje Karaibe për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Dollar Lindje Karaibe kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Lindje Karaibe?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

2,70 Dollar Lindje Karaibe

1 USD = 2,70 XCD

1 XCD = 0,370 USD

Shtetet e Bashkuara DollarDollar Lindje Karaibe conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 23 shkurt 2024 në 9:00:28 e paradites, GMT+1

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Dollar Lindje Karaibe = 2,70

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Dollar Lindje Karaibe

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Dollar Lindje Karaibe me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert 1 Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Dollar Lindje Karaibe (XCD) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi 1 USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to XCD (Dollar Lindje Karaibe) ✅ USD to XCD Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Dollar Lindje Karaibe (XCD) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Dollar Lindje Karaibe ( XCD )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Lindje Karaibe në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në XCD Ndryshimet Ndryshimet %
Februar 23, 2024 e premte 1 USD = 2.70255 XCD - -
Februar 22, 2024 e enjte 1 USD = 2.70255 XCD - -
Februar 21, 2024 e mërkurë 1 USD = 2.702549 XCD -0.000001 XCD -0.000037 %
Februar 20, 2024 e marte 1 USD = 2.70255 XCD - +0.00004 %
Februar 19, 2024 e hënë 1 USD = 2.70255 XCD - -
Februar 18, 2024 të dielën 1 USD = 2.70255 XCD - -
Februar 17, 2024 e shtune 1 USD = 2.70255 XCD - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYXCD
USD11.08251.26740.74190.00660.3700
EUR0.923811.17080.68540.00610.3418
GBP0.78900.854110.58540.00520.2919
CAD1.34791.45911.708310.00890.4987
JPY150.7330163.1751191.0438111.8322155.7743
XCD2.70262.92563.42532.00510.01791

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Dollar Lindje Karaibe (XCD)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to XCD kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Dollar Lindje Karaibe është monedha në Antigua dhe Barbuda, Dominica, Grenada, Shën Kitts dhe Nevis, Shën Lucia, Shën Vincent dhe Grenadinet. Simbol për USD është $. Simbol për XCD është $. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Februar 23, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Dollar Lindje Karaibe është përditësuar të fundit në Februar 23, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. XCD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Dollar Lindje Karaibe = 2,70.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.