Wednesday 19 June 2024

USD në YER - Shtetet e Bashkuara Dollar në Jemeni Rial konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Shtetet e Bashkuara Dollar to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Jemeni Rial. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 19.06.2024. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Shtetet e Bashkuara Dollar monedhën e parazgjedhur. Kliko në Jemeni Rial ose Jemeni Rial për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Shtetet e Bashkuara Dollar to Jemeni Rial kalkulator i kursit të këmbimit

Cila është kursi aktual i këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar në Jemeni Rial?

Amount
From
To

1 Shtetet e Bashkuara Dollar =

250,35 Jemeni Rial

1 USD = 250,35 YER

1 YER = 0,00399 USD

Shtetet e Bashkuara DollarJemeni Rial conversion - Kursi i këmbimit u përditësua: 18 qershor 2024 në 7:05:19 e pasdites, GMT+2

Shtetet e Bashkuara Dollar kurs në Jemeni Rial = 250,35

Send money globally

Secure and fast money transfers at great exchange rates with Xe. Learn more

Konvertimi USD në Jemeni Rial

Ju keni zgjedhur monedhën burimore USD dhe monedhën e synuar Jemeni Rial me një shumë 1 USD. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Convert Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) dhe Jemeni Rial (YER) - Konvertuesi i kursit të këmbimit valutor

Konvertimi USD (Shtetet e Bashkuara Dollar) to YER (Jemeni Rial) ✅ USD to YER Konvertuesi i Valutes ✅ Calculator për të kthyer Shtetet e Bashkuara Dollar (USD) në Jemeni Rial (YER) ✅ duke përdorur kurset aktuale të këmbimit.

Dinamika e ndryshimeve të kostos së 1 Shtetet e Bashkuara Dollar ( USD ) në Jemeni Rial ( YER )

Krahasoni koston e 1 Shtetet e Bashkuara Dollar në Jemeni Rial në të kaluarën me çmimin aktual për momentin.

Ndryshimet për javën (7 ditë)

Data Ditë të javës 1 USD në YER Ndryshimet Ndryshimet %
Juni 18, 2024 e marte 1 USD = 250.37556335 YER - -
Juni 17, 2024 e hënë 1 USD = 250.31289111 YER -0.06267223 YER -0.02503129 %
Juni 16, 2024 të dielën 1 USD = 250.31289111 YER - -
Juni 15, 2024 e shtune 1 USD = 250.31289111 YER - -
Juni 14, 2024 e premte 1 USD = 250.37556335 YER +0.06267223 YER +0.02503756 %
Juni 13, 2024 e enjte 1 USD = 250.37556335 YER - -
Juni 12, 2024 e mërkurë 1 USD = 250.37556335 YER - -

kurset e këmbimit

USDEURGBPCADJPYYER
USD11.07381.27310.72880.00630.0040
EUR0.931311.18560.67880.00590.0037
GBP0.78550.843510.57250.00500.0031
CAD1.37201.47331.746710.00870.0055
JPY157.8530169.5011200.9591115.050710.6305
YER250.3502268.8238318.7153182.46701.58601

Vendet që paguajnë me Shtetet e Bashkuara Dollar (USD)

Vendet që paguajnë me Jemeni Rial (YER)

Konvertoni Shtetet e Bashkuara Dollar në monedha të tjera botërore


nga USD to YER kalkulator i kursit të këmbimit

Shtetet e Bashkuara Dollar është monedha në Timori Lindor, Ekuador, El Salvador, Ishujt Marshall, Mikronezi, Palau, Shtetet e Bashkuara, Zimbabve. Jemeni Rial është monedha në Jemen. Simbol për USD është $. Simbol për YER është ﷼. Kursit të këmbimit për Shtetet e Bashkuara Dollar u ndryshua së fundmi në Juni 19, 2024. Kursit të këmbimit të monedhës për Jemeni Rial është përditësuar të fundit në Juni 19, 2024. USD faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. YER faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Shtetet e Bashkuara Dollar në Jemeni Rial = 250,35.

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.