UYU në CNY - Peso Uruguajane në Kineze juan konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Kineze juan. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 08.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Kineze juan ose Kineze juan për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Kineze juan kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 08.04.2021 22:39
1 UYU ($U)
=
0,00000 CNY (¥)
1 UYU = CNY
inf UYU = 1 CNY

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Kineze juan?

Peso Uruguajane kurs në Kineze juan =

Konvertimi UYU në Kineze juan

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Kineze juan me një shumë 1 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYCNYUYU
USD11.200821.390620.815230.009150.154280.02278
EUR0.8327711.158060.678890.007620.128480.01897
GBP0.719110.8635110.586230.006580.110940.01638
CAD1.226651.472981.7058010.011220.189250.02795
JPY109.34503131.30359152.0571189.14118116.869552.49142
CNY6.481807.783479.013705.284150.0592810.14769
UYU43.8885752.7022361.0322235.779210.401386.771051

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Kineze juan (CNY)

nga UYU to CNY kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Kineze juan është monedha në Kinë. Simbol për UYU është $U. Simbol për CNY është ¥. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në Mai 07, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Kineze juan është përditësuar të fundit në Mai 07, 2021. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. CNY faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Kineze juan = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.