1300 UYU në NOK - Peso Uruguajane në Krone norvegjeze konvertues të monedhës

Konvertuesi ynë Peso Uruguajane to # # është i përditësuar me kurset e këmbimit nga Krone norvegjeze. Futni çdo shumë të dhënë që do të konvertohet në kutinë në të majtë të 09.04.2021. Përdorni "Monedhat shkëmbimi" -Button për të bërë Peso Uruguajane monedhën e parazgjedhur. Kliko në Krone norvegjeze ose Krone norvegjeze për të kthyer në mes të asaj monedhe dhe të gjitha monedhave të tjera.

nga Peso Uruguajane to Krone norvegjeze kalkulator i kursit të këmbimit

Kursi i këmbimit u përditësua: 09.04.2021 17:31
1300 UYU ($U)
=
0,00000 NOK (kr)
1 UYU = NOK
inf UYU = 1 NOK

Cila është kursi aktual i këmbimit për Peso Uruguajane në Krone norvegjeze?

Peso Uruguajane kurs në Krone norvegjeze =

Konvertimi UYU në Krone norvegjeze

Ju keni zgjedhur monedhën burimore UYU dhe monedhën e synuar Krone norvegjeze me një shumë 1300 UYU. Ju mund të zgjidhni kurset e këmbimit në dy listat për më shumë se 160 monedha ndërkombëtare. Kurset e këmbimit azhurnohen në intervale të rregullta dhe paraqiten në formë tabelare për shumat e zakonshme. Ju gjithashtu mund të shihni kurset historike të këmbimit të vizitorëve të tjerë.

Cross Currency Rates

USDEURGBPCADJPYNOKUYU
USD11.197581.377150.798520.009190.119000.02262
EUR0.8350211.149950.666780.007670.099370.01889
GBP0.726140.8696010.579830.006670.086410.01643
CAD1.252321.499751.7246410.011500.149030.02833
JPY108.86396130.37318149.9224786.92982112.955022.46268
NOK8.4032310.0635311.572546.710130.0771910.19009
UYU44.2054652.9395360.8777535.298860.406065.260541

Vendet që paguajnë me Peso Uruguajane (UYU)

Vendet që paguajnë me Krone norvegjeze (NOK)

nga UYU to NOK kalkulator i kursit të këmbimit

Peso Uruguajane është monedha në Uruguay. Krone norvegjeze është monedha në Norvegji. Simbol për UYU është $U. Simbol për NOK është kr. Kursit të këmbimit për Peso Uruguajane u ndryshua së fundmi në April 16, 2021. Kursit të këmbimit të monedhës për Krone norvegjeze është përditësuar të fundit në April 16, 2021. UYU faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme. NOK faktori konvertimit ka 5 shifra të konsiderueshme.

Shtypni tabelat dhe merrni ato me vete në çantën ose në portofolin tuaj gjatë udhëtimit.

kursit të këmbimit Peso Uruguajane në Krone norvegjeze = .

Shpërndani konvertuesin e valutave?

A ishte i dobishëm kalkulatori ynë i monedhës? Atëherë ndajnë! Me këtë lidhje ju mund t'i referoni vizitorët dhe miqtë tuaj në konvertuesin tonë të monedhës.